Hakkımızda

Sosyal Medya

Yaşam Sözleri olarak biz, bakış açınızın ve deneyimlerinizin değerli ve önemli olduğuna inanıyoruz. Karşılıklı sohbetin, hepimiz için yararlı olabileceğini düşünüyoruz. Biliyoruz ki paylaşmak yaşamı değerli kılar ve insana dair her şey, konuşulmaya değerdir.

Yaşam Sözleri gündelik yaşama dair konular hakkında konuşabileceğimiz bir yer. Her bir bireyin tecrübe ve düşüncelerinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz, dolayısıyla sohbetimize sizleri de bekliyoruz. Yorumlarınız ve yazılarınızla bizimle iletişim kurun. Eminiz ki sizin deneyimlerinizden öğreneceğimiz, birbirimizle paylaşacağımız çok şey var.

Bu düşünceler bizi, gündelik yaşamın ayrıntıları hakkında konuşabileceğimiz, zamanla sohbet ve diyalog fırsatlarının gelişebileceği bir platform oluşturmaya yöneltti. Bunu çeşitli yazılar, videolar ve sosyal medya kanallarındaki  paylaşımlar yoluyla yapmaya çalısıyoruz. Bu platformlara ve iletişim kanallarına ileride yenilerini de eklemeyi umuyoruz.

Bizler Hristiyan’ız ve Hristiyanlığın bugün de insanlara sunabileceği pek çok şeyi olduğuna inanıyoruz. Ama aynı zamanda açık fikirliyiz ve farklı düşünceleri de dinlemeye hazırız. Toplumun farklı kesimleriyle karşılıklı anlayış ve saygıya dayalı bir diyalog kurabilmek amacındayız.  Böylelikle, farklılıklarımızı ve ortak yönlerimizi görebilir, birbirimizi tanıyabiliriz.

Sohbetimize siz de katılın; paylaşmak yaşamı değerli kılar!


Sosyal Medya